Rozhlasová ústredňa pre miestne rozhlasy

x500
 

x500

Rozhlasová ústredňa modulovej koncepcie, navrhnutá špeciálne pre obecné rozhlasy. Ústredňu je možné zostaviť podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Výstupný výkon je možné zvyšovať v násobkoch 500W, zosilňovače sú radené paralelne. V prípade neskoršej potreby rozšírenia výkonu je možné doplniť zosilňovače na potrebný príkon dokúpením ďalšieho zosilňovača, pričom sa nemusí deliť reproduktorová sieť na viac liniek.

K ústredni je možné pripojiť dva zdroje hudby (napr. CD prehrávač, rádio tuner) zabudovateľné do rámu.
Všetky zariadenia sú umiestnené v elegantnom 19"/16U ráme na kolieskach, rôzne druhy povrchovej úpravy, štandardne buk.
Voľný, neobsadený priestor je možné vyplniť prázdnymi panelmi alebo uzamykateľnou zásuvkou na CD, kazety, návody a pod.

     

cu3006

 

Ovládacia jednotka CU 3006 tvorí základnú časť ústredne. Je štandardne vybavená MP3 prehrávačom na CF karty. Vstupné obvody pre mikrofón sú vybavené pokročilou automatikou riadenia úrovne (kompresor, limiter, noise gate) - týmto je dosiahnutá správna hlasitosť rečníka bez potreby nastavovania.
Mikrofón je pultového typu s ovládacím tlačidlom a optickou kontrolou zopnutého stavu. Funkcia automatické prelínanie umožňuje plynulé stíšenie hudby po zapnutí mikrofónu, po skončení hlásenia je hudba plynule zosilnená na pôvodnú hlasitosť. Zabudovaný MP3 prehrávač je počas hlásenia v stave Pause, po skončení hlásenia pokračuje v prehrávaní. 

Všetky hodnoty sú riadené elektronicky. Nastavené hodnoty hlasitosti a frekvenčných korekcií pre každý vstup uložené v pamäti. Všetky funkcie sa ovládajú spoľahlivými a kvalitnými tlačidlami, žiadne otočné prvky. 
Pre odposluch pripravovanej alebo vysielanej hudby je zabudovaný reproduktor pre odposluch, po aktivácii mikrofónu sa automaticky vypína. 

pdf katalógový list

 

© 2009 MAVIS, s.r.o.